Zamknij

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła?


Resetowanie hasła

Resetuj hasło
Zaloguj się

ZAREJESTRUJ SIĘ

Wyślij wiadomość e-mail z prośbą o założenie bezpłatnego konta. Wkrótce po tym na swój e-mail otrzymasz login i hasło dający dostęp do wielu ciekawych zasobów naszej strony.

Zapytaj o login i hasło

Blog

Co nowego w Somfy?

powiększ

26.07.2019

Jakie nowości w ofercie przygotowała dla nas firma Somfy?

Somfy IzymoIo

Somfy IzymoIO

Mikromoduły Izymo IO umożliwią zmianę sterowania urządzeniami w domu z przewodowego na BEZPRZEWODOWE, sterowane nadajnikami lub przez internet. Moduł można podłączyć do rolet, oświetlenia i innych urządzeń zasilanych napięciem 230V. Są kompatybilne z centralami Tahoma i Connexoon, które umożliwiają zarządzanie domem za pomocą smartfonu. Umożliwią przygotowanie scenariuszy i harmonogramów działania urządzeń w Twoim domu, a nawet symulować obecność, gdy jesteś na wakacjach. 

  

Somfy Nina IO

Somfy NINA ioAktualizacja systemu NINA io i NINA TIMER io pozwoliła wprowadzić kilka istotnych zmian w pilotach.

1. Nowy interfejs użytkownika do sterowania oświetleniem RGB! Umożliwia kontrolowanie natężeniem światła, włączanie pozycji "my" oraz wybór jednego z 10 dostępnych kolorów - a wszystko jednym kliknięciem.  Z kolei tryb "Loop" pozwala na automatyczną, płynną zmianę barwy światła.

2. Nowy interfejs użytkowania do sterowania światłem białym.

3. Funkcja "Resetuj", daje możliwość zmiany ustawień urządzeń.

 

 

Somfy wideomofon V300

wideomofon V400

Wideomofon zapewnia proste i komfortowe sterowanie bramą, elektrozamkiem furtki oraz urządzeniami Somfy w technologii RTS bez wychodzenia z domu. Przeznaczony dla domów 1 i 2-rodzinnych.  Duży, 7", kolorowy monitor i szerokokątną kamerę z diodami LED podczerwieni i zapis zdjęć w pamięci wewnętrznej pozwalają zidentyfikować, kto znajduje się przy drzwiach lub kto chciał nas odwiedzić pod naszą nieobecność. Dodatkową zaletą wersji V300 jest możliwość sterowania z dostępem do jednego lub dwóch mieszkań. Wąska kaseta panelu zewnętrznego pozwala na montaż ma każdym słupku. 

Wiele parametrów obrazu, 16 dostępnych dzwonków oraz nowoczesny design urządzenia umożliwiają dostosowanie systemu do indywidualnych potrzeb użytkownika. 

Pytania? Śmiało, skontaktuj się z nami

ZNAJDZIESZ NAS NA

Siedziba firmy

Kurów 23, 72-001 Kołbaskowo
tel.: +48 91 431 45 45, fax: +48 91 431 45 49
e-mail: spin*!*spin.szczecin.pl

Biuro handlowe (nieczynne)

ul. Jagiełły 20A, 71-260 Szczecin
tel.: +48 91 484 50 86, tel./fax: +48 91 484 38 22
email: centrum*!*spin.szczecin.pl

© 2020 - SPIN Bobko i Staniewski sp. j. - FABRYKA CIENIA

Wykonano w: avangardo.pl

Ważne: Użytkowanie Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Szczegółowe informacje w Polityce prywatności.